fbpx
błąd lekarski przy porodzieStrona główna
niedotlenienie noworodkaniedotlenienie okołoporodowe
zamartwica płoduzamartwica
niewspółmierność porodowaniewspółmierność porodowa
makrosomia
poród kleszczowyporód kleszczowy
poród vaccumvaccum
zielone wody płodowezielone wody płodowe
łożysko przodującełożysko przodujące
 odklejanie łożyskaodklejenie łożyska
błąd przy porodzie BLOGBLOG

Blog Urazy i Błędy Okołoporodowe

Szanse na odszkodowanie od szpitalaSzanse na odszkodowanie od szpitala za błąd medyczny przy porodzie

Szanse na odszkodowanie od szpitala powinien ocenić profesjonalny pełnomocnik. Jeżeli chodzi o analizę spraw błędów medycznych, niezbędne są: odpowiednie doświadczenie oraz wiedza z zakresu prawa i medycyny. Ponadto, profesjonalni pełnomocnicy często posiłkują się dodatkowymi opiniami znajomych lekarzy, które mogą stanowić ważny element pozwu.

Szanse na odszkodowanie od szpitala

Profesjonalista oceni materiał dowodowy bez kierowania się jakimikolwiek emocjami. Jako osoba postronna, rozważy zarówno wszystkie mocne, jak też słabe strony sprawy – dzięki temu analiza będzie w pełni obiektywna. Jeżeli decydujesz się na dochodzenie roszczeń, nie możesz opierać się tylko i wyłącznie na swoich przypuszczeniach, czy domysłach – ważne są przede wszystkim dowody.

Co więcej, nie zapominaj o tym, że sąd w postępowaniu cywilnym wymaga uiszczenia kosztów sądowych. Jeżeli sam złożysz pozew, możesz narazić siebie na poważne problemy finansowe po przegraniu sprawy.

Profesjonalny pełnomocnik nie skieruje do sądu sprawy obarczonej zbyt dużym ryzykiem niepowodzenia, jak również ograniczy wszelkie koszty związane ze sprawą i uzyska dla Ciebie zwolnienie z kosztów sądowych.

Najlepiej jest wybrać pełnomocnika, który rozliczy się z Tobą za sukces, czyli dopiero po wygraniu procesu. W takiej sytuacji masz pewność, że pełnomocnikowi zależy na wygraniu sprawy tak samo jak Tobie – jeżeli nie wygra to sam też nie uzyska żadnego wynagrodzenia za swoją ciężką, wieloletnią pracę.

Szanse na odszkodowanie od szpitala – kto może pomóc?

Jeżeli podejrzewasz, że doszło do błędu medycznego przy porodzie, zwróć się o pomoc do profesjonalisty – tym samym zwiększasz swoje szanse na odszkodowanie od szpitala. Jeżeli poszukujesz prawnika, który bezpłatnie przeanalizuje Twoją dokumentację medyczną, niezwłocznie zgłoś się do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych. Nie pobieramy żadnych opłat w czasie trwania procesu. Nie zapłacisz za:

  • przyjęcie i analizę sprawy
  • konsultacje medyczne
  • przygotowywanie pism procesowych
  • stawiennictwo na rozprawach

Opowiedz nam swoją historię, a my przeanalizujemy Twoją dokumentację medyczną, a następnie ocenimy, czy lekarz popełnił błąd medyczny podczas poroduUzyskane odszkodowanie pokryje koszty leczenia, oraz zapewni środki na utrzymanie Ciebie i Twoich najbliższych.

Pomożemy Ci uzyskać rekompensatę za krzywdę, a także odszkodowanie, które umożliwi pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Twojego dziecka.

Wystarczy Twój jeden telefon do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Nie pobieramy z góry żadnych opłat!

Zadzwoń teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc.

Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy pod tym wpisem. Bądź pierwszy!