fbpx
błąd lekarski przy porodzieStrona główna
niedotlenienie noworodkaniedotlenienie okołoporodowe
zamartwica płoduzamartwica
niewspółmierność porodowaniewspółmierność porodowa
makrosomia
poród kleszczowyporód kleszczowy
poród vaccumvaccum
zielone wody płodowezielone wody płodowe
łożysko przodującełożysko przodujące
 odklejanie łożyskaodklejenie łożyska
błąd przy porodzie BLOGBLOG

Blog Urazy i Błędy Okołoporodowe

Odszkodowanie błąd szpitalaOdszkodowanie błąd szpitala

Odszkodowanie błąd szpitala – co zrobić, aby uzyskać należną rekompensatę? W przypadku błędów medycznych przy porodzie kwoty odszkodowania wynoszą zazwyczaj kilkaset tysięcy złotych, przede wszystkim ze względu na ogromne koszty finansowe ponoszone przez rodziców w związku z leczeniem oraz rehabilitacją niepełnosprawnego dziecka. Zadośćuczynienie dla dzieci głęboko niepełnosprawnych, cierpiących na mózgowe porażenie dziecięce może wynieść ponad 1,5 mln zł. Aby ubiegać się o należne odszkodowanie należy skrupulatnie gromadzić dokumentację związaną z ponoszonymi kosztami, czyli rachunki, faktury i paragony. Jeżeli w Waszej sytuacji konieczne jest korzystanie z prywatnych wizyt lekarskich, rehabilitacji i turnusów rehabilitacyjnych, warto pamiętać o kompletowaniu dokumentacji, która to potwierdzi.

bezpłatna porada prawna

Odszkodowanie błąd szpitala – jak uzyskać odszkodowanie?

Tak naprawdę jest wiele możliwości, ale zanim zdecydujesz się na dochodzenie roszczeń, pomyśl o skorzystaniu z pomocy profesjonalnego pełnomocnika. Sprawy błędów medycznych są niezwykle skomplikowane – wymagają wiedzy z zakresu prawa i medycyny, jak również wieloletniego doświadczenia procesowego. Poszkodowani pacjenci najczęściej decydują się na dochodzenie roszczeń przed Wojewódzką Komisją do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych. Niestety, przed ww. Komisją można uzyskać bardzo niskie kwoty rekompensaty. W przypadku niepełnosprawności pacjenta odszkodowanie będzie wynosiło maksymalnie 100 tysięcy złotych, a przy śmierci – 300 000 zł.

zadzwoń teraz

Odszkodowanie błąd szpitala – problem z wyliczeniem odszkodowania

Wybór drogi postępowania nie jest jedynym zagadnieniem z jakim zmagają się poszkodowani pacjenci. Kolejnym problemem stanowiącym wyzwanie jest poprawne obliczenie kwoty odszkodowania. Nie wystarczy tylko przedłożyć zgromadzone rachunki, faktury, czy paragony. Dodatkowo, można starać się o pieniądze na dostosowanie domu do potrzeb osoby niepełnosprawnej, czy zwrot kosztów opieki osób trzecich. Bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia nie należy wyliczać odszkodowania – nie możesz niczego przeoczyć!

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych uzyska dla Ciebie najwyższe odszkodowanie

Jeżeli podejrzewasz, że podczas Twojego porodu doszło do błędu medycznego, niezwłocznie zgłoś się do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych.

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją dokumentację medyczną i ocenimy szansę na dochodzenie roszczeń. Prowadzimy sprawy kompleksowo – wskażemy Ci najlepszą ścieżkę postępowania oraz dokładnie obliczymy kwotę należnego odszkodowania.

Zachęcamy Państwa do zadawania pytań naszym prawnikom. Zespół prawny Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych posiada odpowiednie doświadczenie i dokłada wszelkich starań, aby rzetelnie ocenić czy doszło do błędy lekarskiego podczas porodu.

Skontaktuj się z naszymi prawnikami w celu uzyskania darmowej konsultacji prawnej:

    • Opowiedz nam swoją historię, a my przeanalizujemy Twoją dokumentację medyczną, a następnie ocenimy, czy lekarz popełnił błąd medyczny podczas porodu.
    • Nasze konsultacje prawne są bezpłatneNie musisz nic płacić z góry.
    • Korzystając z naszych usług zapewniasz swojej rodzinie bezpieczną przyszłość.
    • Uzyskane odszkodowanie pokryje koszty leczenia, oraz zapewni środki na utrzymanie Ciebie i Twoich najbliższych.
    • Pomożemy Ci uzyskać rekompensatę za krzywdę, a także odszkodowanie, które umożliwi pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Twojego dziecka.

bezpłatna konsultacja prawna

Wystarczy Twój jeden telefon do nas, aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Nie pobieramy z góry żadnych opłat!

Zadzwoń teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc.

Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl

« Poprzedni artykuł – – Nastepny artykuł »
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy pod tym wpisem. Bądź pierwszy!